Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe to skuteczny, a przy tym bardzo uniwersalny i mało inwazyjny zabieg. W zależności od wersji składa się z 5 lub 7 etapów, dzięki czemu pracujemy nad kilkoma problemami skóry jednocześnie.

Zastosowanie aktywnego wodoru dogłębnie oczyszcza pory oraz pomaga zwalczyć wolne rodniki tlenowe, wpływające na szybsze starzenie się skóry.

Ponieważ wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, ma możliwość przenikania do głębokich struktur skóry. Dodatkowym rezultatem jest nawilżenie, odżywienie i ujędrnienie.

Zabieg nie musi być poprzedzony specjalnym przygotowaniem. Oczyszczanie wodorowe to zabieg bankietowy – skóra nie wymaga po nim rekonwalescencji czy zwiększonej ochrony.

Na czym polega oczyszczanie wodorowe?

Bogata w aktywny wodór woda jest dostarczana skórze pod ciśnieniem, po czym zostaje odprowadzona wraz z zanieczyszczeniami.  Ponadto, wykonujemy peeling kawitacyjny i hydrabrazję, czyli delikatne usunięcie martwych komórek naskórka przy użyciu specjalnej głowicy, co dodatkowo oczyszcza i przygotowuje skórę na dalsze etapy zabiegu.
W kolejnych krokach wprowadzamy składniki aktywne, stymulujemy struktury skóry do odnowy lub rozszerzamy zabieg o hydrabrazję z użyciem specjalnie przygotowanych do tego preparatów

Czym jest hydrabrazja kwasowa?

To bardziej zaawansowana forma oczyszczania wodorowego, podczas której jeszcze intensywniej oczyszczamy, rozświetlamy i stymulujemy skórę do regeneracji.
Stosujemy preparaty zawierające m. in. kwas mlekowy, kwas hialuronowy i wyciągi roślinne, które mają prawdziwie dobroczynne działanie na cerę.
Na kilka dni po zabiegu może wystąpić lekkie łuszczenie się naskórka, zależne od wrażliwości skóry, nie jest to jednak typowy zabieg kwasowy (złuszczający).

Wskazania

Przeciwwskazania

Oczyszczanie wodorowe występuje w 3 wersjach: BASIC, PRO i z hydrabrazją kwasową.
Zabieg może obejmować twarz lub twarz, szyję i dekolt.

KONTAKT

ul. S. Bukowskiego 1
15-066 Białystok
| pośrodku dziedzińca |

Gabinet 1

Manicure / pedicure

Rzęsy / brwi

Domofon: 516

Gabinet 2

Zabiegi na twarz

Terapie manualne

Domofon: 526

Instagram | Facebook | Booksy | Polityka prywatności
Copyright © 2023 SKiN Salon Kosmetyki Naturalnej