Zabiegi Ilcsi

Naturalne zabiegi Ilcsi to wieloetapowe i pełne składników aktywnych procedury, dopasowane do różnych problemów skórnych. 

Marka Ilcsi wytwarza swoje organiczne kosmetyki ze świeżych roślin leczniczych, owoców i warzyw, sprawiając, że na skórę działają nie ekstrakty, a żywe składniki aktywne.

Wybierając zabiegi Ilcsi masz pewność, że:

zabieg ilcsi białystok

ILCSI Rewitalizująco - antyoksydacyjny z retinalem

Zabieg przeznaczony dla cery z widocznymi oznakami starzenia, odwodnionej, szarej, narażonej na stres oksydacyjny.

Retinal w połączeniu z linią witalizująco – antyoksydacyjną tworzy niesamowity duet dotleniająco – regenerujący na skórę. Witamina C rozjaśnia skórę i jest silnym przeciwutleniaczem.

Użyte w zabiegu witaminy, pektyny, flawonoidy, fruktoza i kwasy silnie regenerują, odżywiają i uelastyczniają cerę.

Częścią zabiegu jest masaż twarzy.

wegańskie zabiegi Ilcsi Białystok

ILCSI Oczyszczający 7 ziół z papryką chilli

Zabieg przeznaczony dla skóry zanieczyszczonej z zaskórnikami zamkniętymi, trądzikiem grudkowo – krostkowym, nawet dla skóry delikatnej.

Częścią zabiegu jest oczyszczanie manualne (opcjonalnie).

Owoc dzikiej róży bogaty w witaminy B1, B2, K i P ma właściwości ściągające, przeciwzapalne i łagodzące. Kwasy owocowe delikatnie złuszczają. W zabiegu wykorzystywane są produkty o działaniu łagodzącym i antybakteryjnym na przemian tak, by skórę wyciszyć i przyspieszyć gojenie się zmian skórnych.

zabiegi Ilcsi Białystok

ILCSI Smart Ageing z kwasami owocowymi i papryką chilli

To hitowy zabieg marki Ilcsi!

O działaniu wygładzającym i regenerującym. Substancje aktywne zawarte w zabiegu pochodzą z kompozycji papryki chili i różnorodnych leczniczych ziół, których działanie jest silnie pobudzające, liftingujące oraz poprawiające kontur twarzy.

Zabieg skierowany dla każdego problemu skórnego, między innymi w celu zwalczania plam pigmentacyjnych, efektów fotostarzenia się skóry, zmarszczek i trądziku z możliwością zastosowania również przy skórach delikatnych i płytko unaczynionych.

Skóra staje się zregenerowana, aksamitna, sprężysta, odmłodzona, wygładzona. Ponadto zabieg wspomaga gojenie się zmian trądzikowych.

Częścią zabiegu jest masaż twarzy.

Przeciwwskazania

W zabiegach jest obecna kapsaicyna.
Każdy zabieg mocno rozgrzewa skórę.

Zabiegi podnoszą krążenie krwi i naczyń limfatycznych. To znacząco wspomaga dotlenienie skóry i wchłanianie innych składników aktywnych dostarczanych w trakcie zabiegu. Umożliwia również efektywne rozwiązywanie najbardziej dokuczliwych problemów skóry.

KONTAKT

ul. S. Bukowskiego 1
15-066 Białystok
| pośrodku dziedzińca |

Gabinet 1

Manicure / pedicure

Rzęsy / brwi

Domofon: 516

Gabinet 2

Zabiegi na twarz

Terapie manualne

Domofon: 526

Instagram | Facebook | Booksy | Polityka prywatności
Copyright © 2023 SKiN Salon Kosmetyki Naturalnej